Телефонуйте 095 312 53 75
Телефонуйте 096 001 7989

Online Store Theme Logo

Про нас

Інтернет магазин «Лукачі»

Сфера діяльності нашої компанії: роздрібна торгівля і дистрибуція товарів побутового, господарського призначення, велотоварів, будівельних товарів, інструменту, сантехніки та інших товарів.
Основні принципи нашої компанії - високий професіоналізм і надійність.
Стабільність і відповідальність - це основні наші переваги. Більше 10 років ми допомагаємо нашим партнерам відчути впевненість в їх справі, пропонуємо грамотний, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми активно стежимо за потребами ринку і гнучко реагуємо на його запити.
Своїм партнерам ми гарантуємо високі результати, чіткість, стабільність і прозорість роботи, а також повну підтримку процесу продажів. На сьогоднішній день компанія «Лукачі» є представником понад 100 відомих брендів в різних напрямках торгівлі.
Ми прагнемо до зростання і розвитку. Пропонуємо Вам приєднатися до нашого бізнесу і отримувати прибуток разом з нами.

Відгуки наших клієнтів на сайті Prom.UA

http://prom.ua/opinions/list/2215227

 

Наші бренди

   

« ТД« УКРАБРАЗИВ »
Компанія ТОВ « ТД« УКРАБРАЗИВ » - вже більше 5 років є лідером серед вітчизняних виробників абразивних відрізних і шліфувальних кругів під торговими марками" Sprut -A " і " Титан Абразив " . 
 KEDR

Поява торгової марки КЕДР - це втілення досвіду людей, що працюють у сфері торгівлі металевою продукцією вже більше десяти років. Пропонований нами товар поєднує у собі такі властивості, як оптимальне поєднання співвідношення ціни-якості і попиту-пропозиції. Постійно вивчаючи потреби наших покупців ми намагаємося своїм асортиментом покрити майже всі вимоги, як виробників, так і дистрибуційних організацій. Створюючи торгову марку КЕДР ми виходили з тих міркувань, аби створити максимально комфортну співпрацю для всіх наших партнерів, пропонуючи якісний товар, швидке обслуговування, доброзичливу атмосферу у взаєминах з людьми, з якими ми співпрацюємо, надійність та відповідальність у розв'язанні всіх робочих питань.

  SVITTEX

SVITTEX пропонує широкий асортимент електротехнічної продукції:

- подовжувачі
- електричні колодки
- мережеві фільтри
- подовжувачі на котушках
- інші супутні елементи і аксесуари
з гарантією і європейською якістю при конкурентноспроможній ціні. Завдання компанії SVITTEX - надати покупцеві максимально високий рівень сервісу і забезпечити його продукцією Svittex найвищої якості.

Sigma

Компанія Sigma була заснована в 1994 і за 18 років торговельної діяльності добре зарекомендувала себе на ринку. Компанія поставляє товари під власними торговими марками (Sigma®, Ultra®, Vortex®, Flora®). Це торговельні марки є сильними позиціями на ринках.

 Светоприбор

Компанія «Светоприбор» була заснована в 1928р. як виробник широкого спектру товарів народного споживання. Починаючи з 1995р. напрямок діяльності став вузькоспеціалізованим. На даний момент компанія є виробником високоякісних електричних виробів. Це вимикачі, розетки, подовжувачі, монтажні коробки.