Звоните 095 312 53 75
Звоните 096 001 7989

Online Store Theme Logo

Доставка и оплата

Доставка замовлень по Україні

Компанія «Лукачі» рекомендує транспортну компанію "Делівері" як кращого перевізника опираючись на багаторічний досвід роботи та відгуки наших вдячних клієнтів.

Доставка замовлень здійснюється за допомогою транспортних компаній «Делівері», «Інтайм», «Нова Пошта».
 
«Нова Пошта» має величезну кількість відділень по всій території України і продовжує щомісяця відкривати нові представництва у всіх населених пунктах, тому замовити у нас товар має можливість кожен житель України. 
 
Подивитися чи є у вашому населеному пункті відділення «Делівері», а також дізнатися їх адреси можна на сайті  http://www.delivery-auto.com/ .

Подивитися чи є у вашому населеному пункті відділення «Інтайм», а також дізнатися їх адреси можна на сайті  http://www.intime.ua/ .

Подивитися чи є у вашому населеному пункті відділення «Нової Пошти», а також дізнатися їх адреси можна на сайті  novaposhta.ua . 

 

У великих містах служба доставки має кілька відділень, в такому випадку необхідно вибрати відповідне для вас відділення і вказати його в коментарях при оформленні замовлення, в іншому випадку замовлення буде відправлене до складу №1. 
 
Термін доставки вашого замовлення становить 1-3 дні:

 


Замовлення, оплачене до 12:00 в робочі дні, відправляється в той же день. 
Замовлення, оплачене після 12:00, а так же в суботу / неділю, відправляються на наступний робочий день.

 

Вартість доставки замовлення:

Вартість доставки замовлення до складу перевізника - згідно тарифів служби доставки.

Замовлення із зворотньою доставкою коштів відправляється  "Делівері" та "Новою Поштою". Замовлення більше 1000грн відправляється  післяплатою лише при 50% оплаті на картку приват банку.

 *Мінімальна сума замовлення 50 грн.

 *При замовленні на суму 500 грн компанія компенсовує 3% вартості товару на доставку.

Оплата замовлень


Оплата на картку ПриватБанку. 
Оплата замовлення здійснюється шляхом поповнення картки ПриватБанку. Поповнити картку можна в будь-якому відділенні ПриватБанку через касу або термінал самообслуговування, а також через систему Приват24. В цьому варіанті Ви не оплачуєте комісію за перерахування грошей магазину та прикріпити чек до замовлення в особистому кабінеті або за посиланням, що надійде на електронну пошту.

Оплата готівкою при отриманні товару

Ви оплачуєте замовлення готівкою у відділенні "Нової Пошти" та "Делівері" при отриманні товару. При оплаті замовлення із післяплатою Ви додатково оплачуєте послугу "Грошовий переказ" у відповідності до тарифів перевізника.

 

 

ВНЕСЕНІ ПРАВКИ_РУС